Uczniowie naszej szkoły, jak co roku wzięli udział w akcji Bezpieczny Internet z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu. W ramach akcji uczniowie klas VI na zajęciach techniki wykonali plakaty, w których przedstawili zasady bezpieczeństwa w sieci. Podczas zajęć informatyki nauczyciele przeprowadzili pogadanki dotyczące bezpieczeństwa obowiązujących w środowisku internetowym. Uczniowie klas IV – VIII chętnie zaangażowali się w działania, projektując plakaty w edytorze graficznym, a także przygotowując prezentacje multimedialne ukazujące bezpieczny, wolny od cyberprzemocy i niebezpiecznych treści Internet. Dodatkowo w klasach IV – VI został przeprowadzony grupowy Szkolny Konkurs Bezpieczny Internet. W poszczególnych klasach zostały przyznane miejsca i dyplomy. Była to ciekawa i pouczająca lekcja dla wszystkich uczniów..

Comments are closed.

Skip to content