Uczniowie naszej szkoły: Jan Oleksiuk kl. 3a, Michalina Czerwińska 6a i Zuzanna Kucharska zostali laureatami konkursu plastycznego kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023. Dodatkowo wyróżniono pracę uczennicy klasy 4b Zuzanny Klimkowskiej. Tytuł pracy „Rosnę Zdrowo”. Kampania pod tym samym hasłem „Rosnę Zdrowo” prowadzona była w ubiegłym roku szkolnym 2022/23. Dnia 05.03.2024 laureaci uczestniczyli w uroczystej gali wręczenia nagród, która odbyła się w teatrze RONDO, przy ul. Niedziałkowskiego w Słupsku.

Laureaci otrzymali dyplomy, książki oraz drobne upominki. Nagrody wręczali: pan Piotr Adamiec prezes Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych z przedstawicielstwem w Poznaniu, Pani Marta Makuch- wiceprezydent Miasta Słupska oraz Pani Beata Pawlicka – dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Słupska.

GRATULUJEMY SERDECZNIE LAUREATOM I WYRÓŻNIONYM.
Dziękujemy organizatorom. Jesteśmy gotowi na dalsze wyzwania:)

Comments are closed.

Skip to content