🎭 Z zadowoleniem pragniemy ogłosić, że w sobotę w naszej szkole odbył się XXIX Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Sacrum w Literaturze Polskiej”! 📚🎉

Składamy podziękowania wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wysiłek włożony w prezentację naszego literackiego dziedzictwa. Wasze interpretacje były niezwykle inspirujące i zasługiwały na ogromny podziw ze strony jury oraz licznie zgromadzonej publiczności.

Serdeczne gratulacje kierujemy w stronę zwycięzców oraz wszystkich finalistów, którzy dostarczyli nam niezapomnianych chwil na scenie. Wasze talenty są niezwykle cenne dla wzbogacenia kulturalnego krajobrazu naszego regionu.

Jednocześnie napawa nas dumą fakt, że w gronie finalistów znalazło się czworo przedstawicieli naszej szkoły: Małgorzata z klasy pierwszej, Michał z klasy drugiej, Iga z klasy trzeciej i Piotr z klasy piątej.

Pamiętamy również o Szanownych Gościach, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i wnieśli do naszego konkursu wyjątkową atmosferę.

Ogromne podziękowania należą się organizatorom: Szanownej Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły i naszym niezastąpionym wolontariuszom – grupie wyjątkowych i pełnych profesjonalizmu osób, które swoją pracą i zaangażowaniem sprawiły, że to wydarzenie mogło odbyć się z takim powodzeniem. Wasza pomoc była kluczowa!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie znajdziecie najlepsze momenty z tego wyjątkowego wydarzenia!