W dniu 24.04.2024 r. , w ramach XXX Jubileuszowej Wiosny Literackiej, otrzymaliśmy możliwość uczestniczenia w spotkaniu ze znaną i lubianą autorką książek, p. Renatą Piątkowską. Pisarce towarzyszyła lektorka p. Malwina Kożurno, której głos można usłyszeć m.in. w audiobookach. Autorka ciekawie i z humorem opowiadała o swoich powieściach, zwróciła uwagę że czytanie znakomicie rozwija słownictwo oraz podkreśliła jak ważna jest rola zwierząt w życiu ludzi. Następnie lektorka żywiołowo zobrazowała swoim niepowtarzalnym głosem historię psa Basko, który został zabrany ze schroniska. Na końcu wizyty nastąpiło wręczenie kwiatów, a uczniowie oraz nauczyciele otrzymali dedykacje z autografem w zakupionych książkach. Dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły, a Pomorskiej Bibliotece Pedagogicznej w Słupsku za możliwość przeprowadzenia w bibliotece szkolnej bardzo ciekawego spotkania autorskiego.

Comments are closed.

Skip to content